Mersin Soba Tamircisi

SOBA Tamircisi

SOBA Tamircisi Sobanız mı arızalandı? Hemen arayınız:0501 359 03 34

Mersin Elektrik Tamircisi Mersin’in bir çok mahallesine hizmet vermektedir. Mersin elektrik piyasasında liderlik eden Fertaş Elektrik tesisat, arıza, aydınlatma, bakım onarım tamir gibi direk müşteriye hitap eden elektrikçi vasfıyla 1983’ten beri esnaflık yapmaktadır. Elektrik denilince akla gelen öncü isimidir. Tamirci denilince tost makinesi, semaver, benvari gibi elektrikli cihazlar tamir etmekteyiz. Öte yandan elektrikle alakalı bir çok iş yapmaktayız. Elektrik sektöründe dev isimle işini takip eden Fertaş Elektrik sektörün parlayan yıldızıdır. Tamir ettiğimiz cihazların bütün parçalı orijinaldir ve satışını yapmaktayız. Her türlü yedek parça satışımız.

Mersin Soba Tamircisi
Mersin Soba Tamircisi

Mersin Soba Tamiri

Soba tamirinde kurallara uyduktan sonra tamiri oldukça kolaydır. Sobaya gelen ilk önce elektrik 220 volt geldiğine emin olduktan sora kademeleri takip etmek gerekmektedir. Nötr ucu ısı anahtarına girdikten sonra direk rezistansa girer ve eksi uc tabir ettiğimiz nötür rezstansta işi biter. Faz klemens den bizim çevirdiğimiz üç kademeli anahtara girdikten sonra anahtar çıkıs verdikten sonra ordan basınç swiç dediğimiz suyun basıncıyla çalısan swiçlere ve anahtara ordan omut gördükten sonra rezistanslar bulusur bu parcaların üzerinden geçerken herhangi bi parçada arıza olmadığı takdirde rezistansa 220 volt gelmesi lazım. rezistansın patlak ve fazla kireç tutmadığı takdirde sobalarımız gayet güzel çalışmasında herhangi bi problem olmaz.

  • Mersin Elektrikli Soba Tamiri
  • Mersin Elektrikli Soba Tamir Ustası
  • Mersin Elektrikli Soba Tamir Bakımı
  • Mersin Elektrikli Soba Arızası
  • Mersin Elektrikli Soba Montaj Ustası
  • Mersin Elektrikli Soba Bakımı
  • Mersin Ufo Soba Bakım Ustası
  • Mersin Ufo Soba Tamircisi
  • Mersin Ufo Soba Tamircisi Elektrikçi

Mersin elektrikli soba montaj bakım gibi işlerle uğraştığımız gibi soba montajı bakımı işleri yapıyoruz.

Mersin soba ustalarımız günün her saatinde sizlere hizmet vermekteyiz. soba montajı, soba tamiri soba demontajı, gibi işleri hiçi düşünmeden bizden yardım alabilirsiniz. Mersin soba nerde ve nasıl olursanız olun bizi aramanız yeterlidir. Ustalarımız son derece kalifiyeli ve profesyonel sertifikaları tam ustalardır.

soba tamirinde kurallara uyduktan sonra tamiri oldukça kolaydır. Sobagelen ilk önce elektrik 220 volt geldiğine emin olduktan sora kademeleri takip etmek gerekmektedir. NÖTÜR ucu ısı anahtarına girdikten sonra direk rezistansa girer ve eksi uc tabir ettiğimiz nötür rezstansta işi biter. FAZ klemens den bizim çevirdiğimiz üç kademeli anahtara girdikten sonra anahtar çıkıs verdikten sonra ordan basınç swich dediğimiz suyun basıncıyla calısan swıchlere ve anahtara ordan omut gördükten sonra rezistanslar bulusur bu parcaların üzerinden geçerken herhangi bi parçada arıza olmadığı takdirde rezistansa 220 volt elektrik gelmesi lazım. rezistansın patlak ve fazla kireç tutmadığı takdirde sofbeniniz gayet güzel çalışmasında herhangi bi problem olmaz. Herhangi bir problemle karşılaştıgınızda bizi aramaktan cekinmeyiniz.

Mersin il ve ilçelerine her mahallesine usta montaj tamir bakım sevisimiz vardır.

Mersin Soba Tamiri

Mersin il ve ilçelerine soba satış ve montaj ekibimiz vardır. Satışa sunduğumuz soba genel olarak piyasanın en kaliteli soba markalarıdır. En kötü ihtimalde bile bizim satışını yaptığımız sobaların bizim firma garantisini vermekteyiz. Satışını yaptıktan sonra servis garantimiz vardır. Piyasadaki öncü markaların satışını üstlendiğimiz firmamızda garantisiz ürün yoktur. Her bütçeye uygun soba çeşitlerimiz mevcuttur. Kaliteli marka sobaların satışını yapmaktayız. Mersin soba tamirinde iddalı olan firmamız size sürekli hizmet vermekten onur duyar. Kaliteli sobaların genel tüm orjinal parçaları bulunmaktadır.

Küçük ev aletleri yedek parçaları toptan ve perakende online satış mağazamızda mevcuttur. Ayrıca ısıtıcı rezistans ısı grubu çeşitleriyle hizmetinizdeyiz. Her marka rezistans termostat ısı malzemeleri var olmakla beraber tedarik sunuyoruz.
Ufo Soba Tamiri

Ufo soba satışı olduğu gibi ufo soba satışından sonra sattığımız ufo soba aynı yerden montajını yaptırma gibi ikinci kişilerle konuşmaya gerek kalmaz bu sizin içi gereksiz baş ağrımasına sebep olmaz. Mersin ufo soba tamir ustası ufo soba tamir yaparken oldukça dikkatli ve piyasanın en kaliteli malzemelerini kullanır. Ufo soba montajında olabildiğince dikkatli olmak lazım çünkü ufo soba olabildiğince fazla elektrik çeker.

Mersin Ufo Soba Tamircisi
Ufo Soba Tamirci

Soba kullanırken evinizde fazla elektrik çeken elektrikçi cihazları aynı anda kullanmayınız. Montaj da kullanılan muhakkak 3*2,5 antiğron kablo olması şarttır ve kullanılan sigorta 32 amper c serisi sigorta olması lazım. şofben çok fazla amper elektrik çektiğinden kullanılan kablo ve sigortalar ona göre ayarlanması lazım. Elektrikçi ustalar kimi zaman bunlara uymuyor, ve tüketicilerde bunların bilincinde değil bunlara uyulmadığında oluşan elektrik arızaları oldukça çok rastlıyoruz.

Soba sevisi, Soba tamiri, Soba tamir ustası, Şofben montajı, Soba montaj ustası, Soba bakım ustası, Soba bakım servisi, Şofben tamir servisi

Paylaş