fakir sofben servisi

Mersin Fakir Sofben Servisi

Mersin Fakir Sofben Servisi Bakımı Nasıl Olur?

Şofbenler gaz ile çalıştığı için büyük bir titizlikle üzerinde çalışılması gerekiyor. Tecrübesiz kişiler şofbenizi bozabilir, büyük sorunlara yol açabilir. Bunun için kendiniz yapmaya çalışmamanızı veya ucuz işçilik yapan tecrübesiz tamircilere yaptırmamanızı öneririz. Bu alanda 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamıza ve profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz. Firmamız şofbeniniz için en doğru bakım ve onarımları en uygun fiyatlarla yerine getirebilir. Hızlı iletişim için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Şofben Fiyatları nedir?

Şofben fiyatları istediğiniz kalite ve standarta göre değişmektedir. 50-60 TL gibi bir fiyata küçük bir şofben bulabileceğiniz gibi 11.000TL’ye de şofben bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin nasıl bir şofben istediğinizdir.

Eskilerde şofben yerine kazanlar kullanılırdı. Ancak bu kazanlar çok tehlikeli olmakla beraber insanlara çok uğraş verirdi. 1980 yıllarında Türkiye’ye gelen şofbenlere ilk olarak termosifon denilirdi.

Öncelikli bilmeyenler için makalemize Şofben Nedir? Sorusu ile başlamak istiyorum. Şofben günümüzde şebekeden gelen suyu LPG ve doğalgaz kullanarak istediğiniz ısıya getirerek musluğa iletir. Şofben çeşitleri kısaca şunlardır;

Fakir Sofben Şofbenim Suyu Az Isıtıyor

Mersin’ın neresinde olursanız olun, eğer şofbeniniz az ısıtıyor veya çalışmıyorsa ilk öncelikle aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Eğer hala arızanız devam ediyorsa bizlere ulaşarak 7/24 Hızlı Servis alabilir, uygun fiyat ve garantili işçilik ile sizlerin yanınızdayız…

  1.  Isıtıcılardan birine enerji gelmiyor olabilir.
  2.  Kademe anahtarı arızalı olabilir.
  3.  Su basıncı ile çalışan siviclerden biri arızalı olabilir.
  4.  Isıtıcılardan 2 side kopuk ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir.
  5.  Fiskiye  delikleri çok geniş  olabilir.
  6.  Isıtıcılar kireç kaplamış olabilir.

Şofben ve termosifonlarınızda su kaçağı,boru tıkanıklığı sızdırma gibi problemleri pratik olarak uzman ekibimiz yerinde tamir ediyor ve uzun süre problem yaşamamanız için hassas parçaların değişiminde ve cihaz kullanımı hakkında sizlere detaylı teknik bilgi aktarıyor.

Eskimiş bir şofben kullanımı kullanıcı içinde zorluk olacaktır sıcak suyun yarıda kesilmesi az su akması gibi problemlerin önüne kısa sürede geçerek sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Mersin’de fakir marka sofbenin her türlü elektrikli şofben arızasını tespit edip garantili bir şekilde servis hizmetini vermekteyiz.

Paylaş