Mersin Baymak Sofben servisi

Mersin Baymak Sofben Servisi

Mersin Baymak Sofben Servisi 0501 359 03 34

Baymak sofben çeşitlerinin  modellerinin hepsine yanıt verir. Baymak sofbenlerin bütün parçaları hepsi bulunmaktadır ve hepsi orjınal olup bütün arızalara yanıt verir siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek için sarf eder. Sofben deyince akla gelen fertaş elektrik Baymak sofbenin servisliğini almış olup size en iyi hizmeti gece gündüz demeden servis hizmeti hızla vermektedir

Ev yaşamına yönelik küçük ev aletleri, ani su ısıtıcıları, tost makineleri ve kişisel bakım ürünleri üretimi, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri gibi hizmetler sunmaktayız.

Mersin Baymak Sofben servisi

Elektrikli Şofben Güvenlik Termostatı

Güvenlik Termostatı sayesinde olabilecek sıkıntıları ön görerek tasarlanıp sizlere sunar. Sizlere güvenilir ve emniyetli bir kullanım olanağı sunar gayet başarılı bir şekilde kullanmanıza yarar

 

Yüksek Verimli Kullanım

Yüksek Basınç koruma sistemi ile her kullanımı son derece pratik olan bu ürün, kullanıcılarına rahat ve kolay bir kullanım olanağı sağlayabilmektedir. Diyafram anahtar ve çıkıştan emniyetli Sem ani su ısıtıcısı ile kullanımı kolay kullanıma acık cihazdır.

 • Baymak sofben tamiri
 • Baymak sofben sevisi
 • Baymak sofben montaj ustası
 • Baymak sofben Tamircisi
 • Baymak Sofben tamir ustası
 • Baymak Sofben tamir bakım ustası

Özel duş ahizesi ile pratik kullanımıyla tasarlanmış şofbenin ikaz lambaları ile şofben açık unuttuğunuzda farketmelisiniz.

Şofben Öne Çıkan Özellikleri

 • 3 Kademe
 • Cihazın Tipi:Ani su ısıtıcısı
 • Diyafram Anahtar
 • Çıkıştan Emniyetli
 • Yüksek Basınç Koruma Sistemi
 • Kılıflı Tüp Rezistans
 • Güvenlik Termostatı
 • Ebatlar: 435x287x100 mm
 • Elekrik İzalasyonu: class 1

                          Mersin Özel Baymak Sofben Servisi

Anma Gerilimi AC 220 – 240 V, 50 – 60 HZ Anma Gücü 3200/4400/7600 W Azami Kazan Basıncı 11 Bar Asgari Su Basıncı 0,5 Bar Debi 3 Lt/dk Elektrik İzolasyonu Sınıf – 1 Ebatlar 375 X 245 X 135 mm Net Ağırlık 2100 gr Yedi Emniyet Sistemi Cihazda kullanılan rezistanslar, kılıflı tüp rezistans olup rezistans teli suya temas etmemektedir. Bu sayede, cihazdan geçen elektrik hiçbir şekilde suya temas etmeyerek elektrik çarpmasına karşı güvenlik sağlanmıştır. Cihaz içerisinde su girişine yerleştirilmiş olan diyaframlı akış ve basınç anahtarı sayesinde, cihaza yeterli basınçta veya hiç su gelmediğinde , cihazın gücü açık bile olsa, rezistansların devre dışı kalması sağlanarak olası tehlikelere karşı güvenlik sağlanmıştır. Cihaz içerisinde ısıtma haznesi üzerinde yer alan termostat, çıkış suyu sıcaklığının kullanıcının sağlığına veya cihazın çalışmasına zarar verecek seviyeye ulaşması halinde otamatik olarak rezistans devresini keser. Su sıcaklığı normal seviyeye düştüğünde ise tekrar devreye girer. Cihaz su çıkışında herhangi bir nedenle tıkanma olduğu taktirde, geri dönüş sistemi, ani sıcaklık artışlarını engellemek için cihazı devre dışı bırakır. Isıtma haznesi üzerinde yer alan emniyet valfı, herhangi bir nedenle oluşabilecek aşırı basınç yükselmelerinde, basıncı tahliye ederek kullanıcının ve cihazın zarar görmesini engellemektedir. Tüp rezistansın yerleştirildiği ısıtma haznesi içerinde sürekli su bulunması sağlanarak, olası su kesintilerinde rezistanslar soğuyana kadar cihazın plastik aksamının zarar görmesi engellenmiştir. Kullanıcının cihazı açık unutmasına karşı, cihaz ön yüzüne ikaz lambası yerleştirilmiştir. Sofben montajında çok dikkarli olunması gerekmektedir sizleri bu konuda cok dikkate almanızı öneririz.

Mersin’de  tüm bölgelere hizmet veren BAYMAK servisimiz, alanında uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden kadrosuyla arıza tepit ve onarım hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen BAYMAK servisimiz parça değişiminde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

BAYMAK marka cihazlarınız ile ilgili arıza tespit ve onarım hizmetlerinin yanı sıra ilk çalıştırma, montaj, demontaj, yıllık periyodik bakım ve cihaz garanti süresi uzatma hizmetlerinde yılın 365 günü BAYMAK servisimiz en uygun fiyata ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ayrıca ücretli yapılan hizmetlerde isterseniz kapıda kredi kartı ile dilerseniz mail order ile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

servisimiz almış olduğunuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalar ve ticari mamüller cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, ücretli yedek parça değişimlerinde yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır.

Size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilecek BAYMAK servisimize kayıt bildirmekiçin 0501 359 03 34 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

Paylaş